Logomuzu nasıl kullanmalısınız?

Logolar koyu renkli zeminlerde beyaz, açık renkli zeminlerde siyah renkte kullanıyoruz. Okunur olmasına ve çözünürlüğe dikkat ederek uygun gördüğünüz logoyu kullanabilirsiniz.

Logolarımızı kullanırken aşağıdaki konulara dikkat etmenizi rica ediyoruz.

  • Genişlik/uzunluk oranı orjinal tasarımdaki gibi olmalı.
  • Yazılar dışında kalan boşluklar, logo dosyasındaki gibi kalmalı. Bu alanlar kırpılmamalı. (“Media box” veya “ortam kutusu” seçeneklerini işaretleyerek marjlarla birlike içe aktarabilirsiniz.)

Markamızı kullanırken nelere dikkat etmelisiniz?

Markamızdan “Kahvegibikahve” şeklinde bahsetmenizi isteriz. Örneğin: Kahvegibikahve herkes kahve gibi kahve içebilsin diye sizlerle!

Web adresimiz metinlerinizde nasıl yer almalı?

Web adresimizden “kahvegibikahve.com” şeklinde, tüm harfleri küçük olarak bahsetmenizi istiyoruz. Web adresinin başına “www” eklemeyin lütfen, elzem olması halinde “https://” ekleyebilirsiniz.

"Pratik filtre kahve" mi "sallama kahve" mi?

Size kalmış ancak, biz ürünümüzü “taptaze pratik filtre kahve” olarak tanımlıyoruz. “Sallama kahve” denmesini tercih etmesek de diyene lafımız yok.

Firma ismimizi nasıl kullanmalısınız?

Firmamızın ünvanı “Kahvegibikahve Gıda ve Ticaret A.Ş.”‘dir. Firmamızdan kısaca “Kahvegibikahve A.Ş.” şeklinde bahsedebilirsiniz. Örneğin: Kahvegibikahve A.Ş. 1,5 ay süren destek sürecinin başarıya ulaşmasıyla 2017 yılında kuruldu.

Taptaze filtre kahvemizi deneyin!

Yeni kavrulmuş 100% Arabica çekirdeklerden hazırladığımız demlenmeye hazır pratik filtre kahvemizi sipariş verin, hazırlık ve temizlikle uğraşmadan taptaze filtre kahve için☕️