Kolay kahve mi? Böyle buyurun.

Kahveyi seviyoruz. Çalışırken, dinlenirken, film izlerken, spordan önce, spordan sonra, sabah kalkınca, öğlen yemekten sonra, açken, tokken, kek ile, çikolata ile, her yerde her zaman keyfine varmak istiyoruz.

Fakat bu her zaman o kadar kolay olmuyor. Filtre kahve, türk kahvesi, espresso hangi türünü seviyor olursanız olun hazırlıklı olmanız gerekiyor:

1) Teçhizat, makine, araçlar


Filtre kahve seviyorsanız; french press, v60, chemex, Aeropress, american press, ve hatta kavanoz.  Kahvenizi demleyeceğiniz bir araç olmazsa olmaz!

Espresso ve türevleri olan latte, americano gibi tercihleriniz varsa işiniz biraz daha zor. Yine demleme aracı kaçınılmaz.

Tercihiniz Türk kahvesi ise, cezve veya otomatik bir ekipmana ihtiyaç duyuyorsunuz.

2) Malzemeler malzemeler…


Öncelikle kahvenizin olması lazım elbette. Tercih etiğiniz yönteme göre kahvenizin çekilmiş olması gerekli. Ayrıca yönteme bağlı olarak filtre kağıdı, kaşık vb. ihtiyaçlarınız olacak

3) Temizlik keyfi

Kahvenizi pek kolay olmasa da demlediniz. Keyfinizi kaçıracak gibi olmasın ama işiniz henüz bitmedi. Şimdi temizlik zamanı.
 

 

Güzel haber: Fiber Filtre™

Aslında kahve keyfine ulaşmak gayet kolay. Kaliteli kahveyi kolayca demleyebilmek için doğru yerdesiniz. Sıcak su ekleyin, hareketlendirin, kahaveniz hazır: Gerçek kahve Fiber Filtre™de.

Pratik filtre kahvemizi deneyin!

Yeni kavrulmuş & öğütülmüş nitelikli çekirdeklerle hazırladığımız demlenmeye hazır pratik filtre kahvemizi sipariş verin, hazırlık ve temizlikle uğraşmadan taptaze filtre kahve için☕️